Favicon mc.impactified.eu OnlineStav Online
IP Adresa mc.impactified.eu
Pripojovací port (connection port) 37830
Posledná kontrola
Predchádzajúca kontrola
Kategória Survival
Majiteľ servera Matej Horňanský
Počet hlasov 17
Obľúbené 0
Prístupy tento mesiac 21
Krajina Czech Republic CZ
Online hráči 0
Maximálny počet online hráčov 250
MOTD
Verzia servera BungeeCord 1.8.x-1.16.x
Ping 34ms
Uptime 100%

Zdieľať tento server

Zdieľajte server na sociálnych sieťach, aby
ste ho podporili :)


Získať bannery

Propagujte svoj server pomocou vlastných dynamických bannerov, ktoré umiestnite na vaše webové stránky. Získať kód


Popis

Či už hľadáš klasický Minecraft server alebo novinku ktorú na CZ/SK Minecraft server scéne ešte nikto nevidel - si tu správne.
Na servery Impact nájdeš množstvo vecí:
Klasický Survival svet s pluginmi ktoré sa starajú o ekonomiku , ochranu pozemku , ale aj zaujímavý plugin SlimeFun, ktorý prináša do sveta stroje , techniku , nové brnenia a nástroje a mágiu . Ďalej niekoľko dekoračných pluginov ktoré ti z hry spravia ešte väčšiu zábavu.
Na tomto svete máme úžasnú komunitu . Niektorý hráči si začali tvoriť vlastné malé komunity hráčov - mestá . Odporúčame aj Vám - novým hráčom buďto sa pridať do už postaveného mesta s množstvami výhod, alebo si vytvoriť vlastné mesto :).
Klasický Skyblock svet avšak trochu okorenený pluginom, pridávajúcim automatickú ťažbu cobblu , automatickú mob trapku , automatický predaj itemov a podobne.
Minigames server v ktorom nájdeš množstvo minihier: Skywars, Bedwars, HungerGames, SurvivalGames, Tnt Run , exkluzívne v CZSK minihru Vilage Defence a vela iných.
Ďalej sa môžme pýšiť A-Teamom z niekolko ročnými skúsenosťami, vždy príjemný a pripravený pomôcť - stačí sa len spýtať. Server beží neustále na 20 TPS - čiže bez lagov :)
Myslím že to znie dosť dobre. Na tvojom mieste by som sa rozhodne šiel pozrieť na server o ktorom toľko hovorím => mc.impactified.eu
Pripojiť sa môžeš s ktoroukoľvek verziu minecraftu či už originálnou , warez, ale aj forge => 1.9.x, 1.10.x, 1.11.x, 1.12.x, 1.13.x, 1.14.x, 1.15.x a 1.16.x
Tešíme sa na Teba :).

Video

Komentáre